Contabil Junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Contabil Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2023

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    • studii superioare în domeniul financiar-contabil (minim licență);
    • stăpânirea pachetului MS Office (Excel, Word, Power Point);
    • cunoștințe cel puțin medii de limba engleză (limba italiană sau spaniolă reprezintă un avantaj);
    • bune abilități de planificare și organizare și dorința de a învăța.

    Responsabilitati

    • înregistrarea documentelor financiar-contabile;
    • întocmirea diverselor situații contabile și rapoarte solicitate;
    • îndosarierea și arhivarea documentelor;
    • participarea la procesul de închidere de lună, prin verificarea soldurilor conturilor pentru care s-au efectuat înregistrări contabile în luna respectivă, în vederea eliminării unor potențiale erori.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    • un contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
    • training-uri de specialitate și suport în activități din partea colegilor cu experiență;
    • un program de lucru hibrid;
    • abonament medical, abonament Bookster;
    • tichete de masă și de vacanță;
    • pensie privată (nu e niciodată prea devreme să te gândești la viitorul tău).

    Activitatea se va desfășura în regim hibrid, de luni până vineri, între orele 09:00 și 18:00.

    Dă startul carierei tale în contabilitate și aplică acum!

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (110)