Subofițer pază

Vezi toate job-urile Serviciul de Informatii Externe active.

Vezi toate job-urile Subofițer pază active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Serviciul de Informatii Externe
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.08.2022

    Serviciul  de  Informații  Externe  (SIE)  este  instituția  de  stat  specializată  în  domeniul informațiilor externe privind siguranța națională, apărarea României şi a intereselor sale.

    Cerinte

    - vârsta 18-30 ani;
    - înălțime peste 170 cm;
    - studii liceale absolvite cu diplomă de bacalaureat;
    - condiție fizică bună, constituție atletică;
    - spirit de observație dezvoltat;
    - capacitatea de reacție rapidă;
    - disponibilitate de a desfășura activitatea în țară și străinătate

    Responsabilitati

    Subofițerul pază este responsabil cu asigurarea pazei și protecției obiectivelor instituției din București și sediile reprezentanțelor permanente ale României în străinătate. Totodată, asigură controlul accesului persoanelor și autovehciulelor.
    Programul de lucru se desfășoară în ture (de zi și de noapte).

    Alte informatii

    Beneficii:
    - stabilitate profesională și financiară;
    - salariu motivant;
    - indemnizație de chirie pentru persoanele care nu sunt din București;
    - cursuri de specializare de profil;
    - dobândirea de cunoștințe și pregătire speifică în domeniul militar;
    - posibilitatea de a fi însoțit de familie în deplasările în străinătate.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,