Asistent manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile KreativeHR Services active.

Vezi toate job-urile Asistent manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: KreativeHR Services
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.06.2022

    Kreativehr este o agenție de recrutare si selecție, cu capital autohton! Misiunea noastră este să formăm echipe de succes și să îmbunătățim mediul de afaceri din România, prin servicii de resurse umane de calitate. Cu pasiune, inovație și învățare continuă, servim clienții și candidații noștri pentru a promova starea de bine și dezvoltarea profesională. Identificam specialistul potrivit, pentru partenerii noștri de business, acoperind cele mai căutate industrii: Inginerie, Finanțe-Bănci, IT&C, Sales & Marketing, BPO/SSC.

    Cerinte

    Ce ne-ar plăcea să ai:

    • studii medii sau superioare;
    • capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare;
    • pragmatism şi meticulozitate în realizarea sarcinilor;
    • capacitate de adaptare la situaţii noi;
    • cunoştinţe foarte bune de limba engleză, scris şi vorbit;
    • cunoştinţe de utilizare a calculatorului, a copiatorului, faxului, etc.

    Responsabilitati

    Ce vei face:

    • Primirea corespondenţei (trimisă prin poştă, electronic sau fax), înregistrarea şi distribuirea personalului căruia i-a fost repartizată.
    • Expedierea corespondenţei realizată de personalul prin poştă, electronic sau fax, după caz.
    • Preluarea şi direcţionarea corespunzătoare a apelurilor telefonice (dacă persoanele solicitate nu sunt disponibile, preia în scris mesajele şi le transmite către acestea).
    • Îndeplinirea tututor formalităţile legate de recepţia clienţilor, furnizorilor, partenerilor de afaceri.
    • Asigurarea suportului administrativ pentru toți avocații asociați, colaboratori sau alți salariați ai firmei.
    • Menţinerea unui sistem eficient, logic şi sigur al îndosarierii tuturor documentelor gestionate asigurându-se ca acestea sunt aşezate în ordine cronologică.
    • Gestionarea bazei de date cu clienții și furnizorii şi va ţinerea evidenţei încasărilor înregistrate sau a plăţilor efectuate de societate pentru a o preda către persoana care se ocupă de contabilitatea
    • Redactarea diverselor documente administrative la solicitarea persoanelor cărora se subordonează și / sau a avocaţilor asociaţi sau colaboratori.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    3800 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (41)