Asistent Manager

Vezi toate job-urile TECNIC Consulting Engineering Romania active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: TECNIC Consulting Engineering Romania
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 08.06.2022

    TECNIC Consulting Engineering Romania is specialized in providing Contract administration, Design Services, Supervision of Works services for infrastructure projects related to roads, railways infrastructures, civil works, environment, urban and municipality development.

    Cerinte

     Experienta de minim 3 ani pe un post similar;
     Cunostinte corespondenta de afaceri
     Cunostinte excelente de limba romana si engleza scris/vorbit;
     Abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
     Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office.

    Responsabilitati

     Organizarea si administrarea agendei zilnice de lucru a Managerului General;
     Gestionarea mesajelor si a corespondentei;
     Organizarea deplasarilor;
     Traducerea si redactarea de documente;
     Inregistrarea, distribuirea, organizarea, clasarea si arhivarea documentelor;
     Colectarea, analizarea si sintetizarea informatiilor necesare pentru intocmirea rapoartelor si situatiilor solicitate;
     Mentinerea unui flux comunicational interdepartamental si intradepartamental continuu si eficient.

    Aptitudini:
     Personalitatea, carisma, proactivitatea si initiativa sunt esentiale pentru acest post;
     Capacitate de organizare pe prioritati.

    Alte informatii

    Beneficii:
     Un mediu de lucru modern şi dinamic;
     Condiţii foarte bune de lucru;
     Salariu motivant.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (33)