Sef Santier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MASTERBUILD active.

Vezi toate job-urile Sef Santier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: MASTERBUILD
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.07.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experiență dovedita in domeniul constructiilor;
    -Licenţiat în Inginerie Constructii Civile,
    -Cunoștințe MS Office, MS Project, Acad;
    -Abilități de planificare (programare, bugetare);
    -Abilități de urmărire organizațională;

    Responsabilitati

    - Asigură conducerea directă a activităților de execuție a lucrărilor, în conformitate cu prevederile documentațiilor tehnice, ale normativelor în vigoare și ale procedurilor tehnice de executie (PTE), la nivelul de calitate și la termenele stabilite in contractele incheiate cu clientii;
    - Răpsunde de respectarea tuturor procedurilor de contol al calității;
    - Raspunde de rezolvarea completa si la termenele stabilite a tuturor actiunilor corective/ preventive adoptate pentru activitatile desfasurate in cadrul santierului, in urma controalelor, inspectiilor si auditurilor efectuate de catre CTC, AQ, echipa de audit, precum si de catre clienti sau alte organe exteme de control autorizate, si la care a participat alaturi de organele interne sau exteme de inspectie; unnareste si asigura emiterea inregistrarilor/ dovezilor obiective pentru fundamentarea rezultatelor obtinute.
    - Raspunde de raportarea realizarilor pentru decontarea lunara a productiei executate de santier, corespunzator stadiilor fizice inregistrate si confirmate de clienti.
    - Asigura executarea lucrarilor de constructii contractate cu clientii, in conformitate cu PTE, PCC si cu graficele de esalonare, etc.

    Alte informatii

    Oferta noastră:
    -Proiecte atrăgătoare in România și în străinătate;
    -Pachet salarial competitiv și beneficii;
    -Asigurare Medicala;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (45)