Project Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MASTERBUILD active.

Vezi toate job-urile Project Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: MASTERBUILD
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.07.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Experiență similară în proiecte/contracte de proiectare şi execuţie/execuţie având ca obiect o construcţie civilă şi industrială (minim categoria de importanţă C) şi în care să fi avut atribuţii de Manager de proiect, coordonator al echipei Antreprenorului General.
    -Licenţiat în Inginerie Constructii Civile, Arhitectură sau echivalent;
    -Cunoștințe MS Office, MS Project, Acad;
    -Abilități de planificare (programare, bugetare);
    -Abilități de urmărire organizațională;
    -Experiența profesionala pe contracte tip HG1;

    Responsabilitati

    Este responsabil de relația cu clientul pe parcursul derulării proiectului ;
    - Stabilește si menține o bună relație profesională cu clienții si alte părti implicate în proiect;
    - Coordonează si integrează activitățile proiectelor;
    - Gestionează resursele materiale, financiare și umane ale proiectelor;
    - Oferă suport în faza de proiectare ;
    - Controlează permanent termenele stabilite și soluționează situațiile neprevăzute;
    - Subcontractează atunci când este cazul, părti ale proiectelor, conform procedurii interne;
    - Negociaza cu subcontractorii si furnizorii ;
    - Raspunde de incadrarea in termene limita, bugete alocate si productivitate;
    - Evalueaza, monitorizeaza, sau asigura conformitatea cu legile, reglementarile, politicile, standardele, sau procedurile;
    - Centralizează intreaga documentație a lucrării și o predă trimestrial – in format scanat si la finele proiectului către beneficiar;

    Alte informatii

    Oferta noastră:
    -Proiecte atrăgătoare in România și în străinătate;
    -Pachet salarial competitiv și beneficii;
    -Asigurare Medicala;

    BUCURESTI, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (51)