Analist comercial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Analist comercial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.09.2022
    Remote work: On-site

    Profilul candidatului ideal:

    • Absolvent / masterand studii economice superioare;
    • Abilitati avansate de utilizare Excel;
    • Cunostinte de contabilitate si analiza comerciala;
    • Minim 3 ani experienta din domeniul financiar-comercial;
    • Caracter analitic si un bun spirit de observatie;
    • Bune abilitati  de planificare, organizare, coordonare; dinamism, eficienta;
    • Experienta de lucru in Charisma sau un alt ERP constituie un plus.
    Responsabilitati cheie:
    • Introduce si actualizeaza in ERP listele de produse impreuna cu preturile si discounturile conform contractelor de achizitie;
    • Introduce si actualizeaza in ERP ofertele periodice de achizitie;
    • Intocmeste centralizatoare pentru ofertele periodice de vanzare si le transmite catre Departamentul Comercial;
    • Verifica lunar estimarile rezultate din calculul discounturilor de primit de la furnizori in baza ofertelor setate;
    • Intocmeste centralizatoare de stingere a estimarilor in baza facturilor de discount primite de la furnizori.
    Beneficii:
    • Salariu de baza aliniat pietei, corelat cu nivelul de experienta si abilitati;
    • Echipa dornica sa iti ofere suport pentru atingerea obectivelor profesionale si oportunitati de dezvoltare profesionala;
    • Rasplatim performanta prin plata unui bonus trimestrial in functie de realizarea indicatorilor de performanta;
    • Tichete de masa si prime cu ocazia sarbatorilor;
    • Asigurare de sanatate privata;
    • Card discount in Farmaciile DONA;
    • Acces gratuit la biblioteca digitala Bookster si in reteaua 7Card.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (20)