Gestionar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cargill active.

Vezi toate job-urile Gestionar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Cargill
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 29.06.2022

    Pentru fabrica de furaje animale Cargill (PROVIMI) din Craiova recrutăm Gestionar.

    Responsabilități:

    • Gestionarea fizică a stocului de marfă
    • Efectuarea înregistrărilor de intrare/ieșire stoc pentru toată marfa (ingrediente, produse finite, consumabile) existentă în fabrică/depozite;
    • Asigurarea mișcării stocurilor;
    • Pregatire/expediere mărfii către clienți;
    • Întocmirea documentelor de însoțire a mărfii; comunicarea necesarului de materii prime și ambalaje;
    • Participarea la inventarele lunare organizate de companie.
    Cerințe:
    • Studii medii
    • Experiență într-un post similar minim 12 luni
    • Experiență de lucru în programul SAP ( este un avantaj)
    Conditii de lucru
    • Program de lucru în ture: 8h/zi, Luni-Vineri
    • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
    Beneficii
    • Asigurare medicală privată și asigurare de viață
    • Prime de sărbatori și de vacanță
    • Spor de week-end și de ore suplimentare
    • Tichete de masă în valoare de 20 RON/zi
    • Decontare transport.
    Cine suntem Cargill activează în România de peste 25 ani, cu sediul central în București. Datorită importanței pe care o acordă pieței locale, compania desfășoară activități în mai multe linii de afaceri:
    • Comercializarea de cereale, semințe oleaginoase și șrot de soia
    • Servicii de depozitare în silozuri
    • Producerea de furaje pentru animale
    In Craiova compania activează în prezent în domeniul producției de furaje pentru animale.

    Aplica fara CV
    Craiova,