Recrutam line feeder

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 07.07.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cerinte
    • Studii medii (minim 8 clase).
    • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi.
    • Experienţa pe un post similar constituie avantaj. (se oferă instruire la locul de muncă).
    • Indemanare.
    • Operativitate, seriozitate.
    • Spirit de observatie, atentie.

    Responsabilitati

    • Transportul pieselor semifinite de la o statie SAP la alta conform fluxului indicat de eticheta SAP.
    • Transportul cutiilor interne sau externe in/din fiecare sector.
    • Transportul materiei prime necesara catre fiecare sector.
    • Incarcarea masinilor cu materie prima si curatarea resturilor ramase in urma proceselor de productie.

    Alte informatii

    Beneficii
    • Salariu negociabil.
    • Transport asigurat.
    • Plata orelor suplimentare cu 200%.
    • Spor de noapte 25%.
    • Bonuri de masă în valoare de 20 RON.
    • Tichete cadou şi diferite prime.
    • Subvenţie la cantină.