Chimist / Inginer chimist - Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MISAVAN TRADING active.

Vezi toate job-urile Chimist / Inginer chimist - Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: MISAVAN TRADING
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 05.07.2022

    Furnizor de produse de curătenie cu experienta de peste 20 ani pe piata din Romania. Ne-am extins pe piata produselor si solutiilor de curatenie atat in domeniul retail si HoReCa, insa cu preponderenta catre domeniul profesional, ajutati de forta de vanzare, flota de distributie si portofoliul de produse comercializate (produse profesionale de curătenie, produse din hârtie si menaj). Ne dorim sa devenim lideri pe piata produselor de curatenie.

    Cerinte

    cunostinte de limba engleza (scris si vorbit) - NIVEL AVANSAT ;
    abilitate de a utiliza un computer, programe MS Office - NIVEL AVANSAT;
    absolvent/a de studii superioare (chimie sau inginerie chimica)
    experienta pe un post similar - reprezinta un avantaj;
    experienta in Sistemul de Managment al mediului - reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    elaboreaza si actualizeaza fisele tehnice si fisele cu date de securitate ale produselor conform legislatiei in vigoare;
    emite si indosariaza declaratiile de conformitate ale produselor;
    raspunde de calitatea produselor si a materiilor prime;
    raspunde de etichetarea conform reglementarilor in vigoare a produselor;
    inregistrareaza produselor biocide catre Ministerul Sanatatii;​​​​​​
    raspunde de intreaga legislatie aplicabila detergentilor (Regulament CLP, Reguament REACH, Regulamentul detergentilor, Regulamentul Biocidelor, Regulamentul Precursorilor);
    intocmeste si transmite autoritatilor competente toate documentele cerute de legislatie;

    Asiguram transportul la depozitul Misavan care se afla in comuna Voinesti
    Oferim reducere la achizitia de produse Misavan.
    Sustinem dezvoltarea profesionala, asa ca vei gasi sprijin si oportunități de training si cursuri in clasa si platforma E-learning
    Suna la tel. 0786924511 pentur mai multe detalii

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Iasi, Zalau,

    Vezi job-uri similare (5)