Data Analyst

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Cargus S.R.L active.

Vezi toate job-urile Data Analyst active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Cargus S.R.L
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.08.2022

    Te-ai gandit cum ar fi sa simți pulsul fiecărei secunde la maxim?
    La noi poți fi sigur/ă de șansa unui job extrem de activ, într-o industrie foarte dinamică și de actualitate – curieratul!

    Suntem o companie în continuă creștere, mereu în căutarea oamenilor cărora le plac provocările și care vor să le dea curs alaturi de noi.

    Acum poate fi momentul tău să faci diferența!

    Ne gasesti aici: cariere@urgentcargus.ro

    Cerinte

    Abilitati de organizare si lucru in echipa.
    Orientat/a catre rezolvarea problemelor
    Capacitatea de a lucra sub presiunea timpului
    Atent/a la detalii
    Cunosti foarte bine pachetul MS Office (Word, Excel, Power Point), SQL, Power BI, SAP
    Limba engleza - nivel avansat

    Responsabilitati

    Monitorizare, analiza si implementare KPI.
    Identificare neconformitati si implementare actiuni corective
    Analizeaza performanta
    Adaptarea, imbunatatirea si implementarea rapoartelor
    Furnizarea datelor statistice in vederea luarii deciziilor,

    Alte informatii

    Ce iti oferim?
    Salariu fix, tichete de masa
    Contract perioada nederminata
    Abonament medical
    Program L-V (08:30-17:00)

    Aplica fara CV
    Hybrid