Ingineri automatisti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Ingineri automatisti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 16.07.2022

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru unul dintre clientii nostri, important producator global pe piața băuturilor răcoritoare și snacks-urilor, recrutam Ingineri automatisti pentru locatiile din Dragomiresti Deal si Popesti Leordeni.
    Cerinte:
    Studii superioare: Facultate profil automatica/electric/electronic.
    Experienta profesionala: minim 3 ani intr-un post similar.
    Cunostinte tehnice, automatizari si electrice;
    Cunostinte hardware/software din echipamente industriale;
    Cunostinte limba engleza: nivel mediu;
    Cunostinte Operare PC: Ms Office (Word, Excel, Outlook) nivel mediu si Sisteme G.E.H.S.M.S. (Global Environmental Health&Safety Management Systems) - SAP, CMMS;
    Aptitudini de comunicare cu colegii de departament, precum si cu celelalte departamente;
    Abilitati organizatorice individuale si de prioritizare a lucrarilor.

    Responsabilitati

    Organizează si coordonează activitătile zilnice din punct de vedere electric/electronic, în conformitate cu procedurile stabilite (efectueaza back-up programe, troubleshooting etc.);
    Asigura utilizarea masinilor si echipamentelor de lucru la capacitate maxima si în conformitate cu cerintele de securitate si calitative si se asigura ca productia este continua si minim intrerupta de avarii;
    Localizeaza, diagnosticheaza si repara defectiunile echipamentelor electronice/electrice, sistemele care pot implica circuite complexe, precum si programele software, conform specificatiilor producatorului;
    Colaboreaza cu operatorii de la liniile de fabricatie si cu seful de schimb, pentru interventii la liniile de fabricatie in vederea reglarii, repararii, in conditii de siguranta a muncii si alimentului;
    Este responsabil de pastrarea si actualizarea documentatiei tehnice si “back-up” pentru programele software din fabrica;

    Alte informatii

    Se ofera pachet salarial atractiv:
    •Ratie produse/luna,
    •Abonament medical Regina Maria,
    •Asigurare de viata si accident,
    •Transport gratuit – din anumite zone
    •Bonuri de masa- 15lei/zi
    •Beneficii flexibile

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (52)