Reprezentant vanzari cu Germana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SalesConsulting active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari cu Germana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: SalesConsulting
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 10.08.2022

    Sales Consulting activates on the HR market since 1998, having a national coverage in several areas of expertise: recruiting and selection assessment center HR market mapping/due diligence projects, personnel leasing, payroll.

    Sales Consulting has 2 fully operational branches: Cluj-Napoca (also the head-office) and Bucharest.
    We are developing various projects (Recruitment, Training and Consultancy) in some of the most varied type of industries:
    - AUTOMOTIVE/PRODUCTION/ENGINEERING (Specialists and Middle & Top Management positions)
    - OUTSOURCING (BPO/SSC/CC)
    - IT & C (C++, C#, .NET, Java, Linux etc)
    - FMCG (sales & purchasing positions; all levels)
    - PHARMA (all levels)

    Cerinte

    • Atitudine de afaceri, orientare către rezultate;
    • Autoindependenta și automotivare;
    • Cunoștințe avansate de germană și engleză( B2);
    • Pasiune pentru tehnologie și inovație;
    Atitudine strategică, proactivitate, flexibilitate și adaptabilitate;
    • Abilități ridicate de comunicare.

    Responsabilitati

    • Cercetare de piata si abordare a clientilor in zona business-to-business;
    • Coordonarea și conducerea discuției cu clienții la nivel decizional;
    • Asumarea responsabilității pentru proiecte;
    • Dezvoltarea de noi concepte pentru promovarea vânzărilor pe termen lung;
    • Responsabil pentru stabilirea de noi relații de afaceri;

    Alte informatii

    • Oportunitati de dezvoltare si avansare;
    • Se asigură echipament de lucru (iPad și iPhone);
    • Training intern continuu in domeniul dumneavoastra - coaching in vanzari;
    • Evenimente în echipă în Germania (costurile de călătorie vor fi acoperite de companie);
    • Posibilitatea de a lucra din Germania;
    • Pachet salarial atractiv.

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Remote

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (11)