Asistent Relatii Clienti - Fibra Galati

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Asistent Relatii Clienti - Fibra Galati active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Braila
  • Galati
  • Actualizat la: 05.10.2022

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Ne căutăm noi colegi prietenoși și energici cărora le place:
    • să îi ajute pe ceilalti, cu zambetul pe buze;
    • să vorbească la telefon și să relaționeze cu usurință;
    • să fie pasionați de social media si tehnologie! 😉
    • să lucreze într-o echipă dinamică și să se implice în toate situațiile.

    Responsabilitati

    Ce ar trеbui sа fаci?
    • sa preiei apelurile din partea clientilor Orange si sa le oferi informatii despre serviciile si produsele de Orange Fiber;
    • sa identifici si sa oferi solutii adaptate nevoilor pe care le au clientii abonati ai serviciului Orange Fiber;
    • sa activezi si modifici serviciile de Fiber in aplicatiile disponibile;
    • sa inregistrezi solicitarile si sesizarile formulate de catre clienti;
    • sa asiguri asistenta in vederea utilizarii serviciilor de Fibra, pentru clientii interni si externi;
    • sa testezi servicii noi si sa trimiti rapoarte de nonconformitati pentru produsul Orange Fiber;

    Alte informatii

    Ce castigi...
    • Bonusuri de performanță – acordate pe baza rezultatelor tale și ale companiei;
    • Bonusuri de loialitate, dacă îți prelungești șederea;
    • Tichete de masă electronice;
    • Asigurare medicală și de viață pentru tine - facilități și pentru familia ta;
    • #WFH și program flexibil;
    • Abonament profesional GSM;
    • Abonament GSM personal, de asemenea [noi credem în comunicare!];
    • Subvenții speciale pentru smartphone-uri și dispozitive; reduceri pentru produsele și serviciile Orange;
    • Platforme de dezvoltare – Orange Learning, Traininguri, Consiliere în carieră, Coaching și mentorat în planul de carieră;
    • Programe de Wellbeing – îți susținem Zen-ul;
    • și mult mai multe!

    Vino și lucrează pentru o companie #TopEmployer. Ai putea fi parte dintr-o organizație în care colegii extraordinari și spiritul de echipă te susțin în dezvoltarea profesională.
    La Orange, poți.

    Aplica fara CV
    Remote

    BUCURESTI, Ilfov, Galati, Job national

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Galati, Job national