Asistent Relatii Clienti - Call Center Galati

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Braila
  • Galati
  • Actualizat la: 27.05.2022

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Daca:
    • iti vine in mod natural sa-i ajuti pe ceilalti cu zambetul pe buze,
    • iti face placere sa vorbesti la telefon si legi cu usurinta relatii,
    • iti place sa lucrezi intr-o echipa dinamica,
    • stii sa negociezi si, dе obicei, reusesti sa obtii ceea ce-ti propui,
    • esti spontan si pasionat dе social media,
    • esti dispus sa-ti ajuti colegii in rezolvarea situatiilor ce tin dе serviciile si produsele Orange.

    Atunci, te asteptam in echipa noastra!

    Responsabilitati

    Ce ar trеbui sа fаci?
    • sа prеiei аpеlurile din pаrtеa clientilor si sа lе ofеri informаtii dеsprе serviciilе si produsеlе Orаnge,
    • sа еfеctuеzi diferitе schimbari pe contul clientilor, in acord cu procedurile interne,
    • sa inregistrezi solicitarile si sesizarile formulate de catre clienti;
    • sa identifici si sa oferi solutii adaptate nevoilor pe care le au clientii Orange.

    De la tine asteptam...
    • onestitate, interes si entuziasm
    • sa fii absolvent de liceu sau student
    • sa te descurci in limba engleza
    • sa stii sa editezi un text in Word pentru a trimite mailuri
    • iar de restul ne ocupam noi... :)

    Alte informatii

    Ce castigi...
    • Bonusuri de performanță – acordate pe baza rezultatelor tale și ale companiei;
    • Bonusuri de loialitate, dacă îți prelungești șederea;
    • Tichete de masă electronice;
    • Asigurare medicală și de viață pentru tine - facilități și pentru familia ta;
    • #WFH și program flexibil;
    • Abonament profesional GSM;
    • Abonament GSM personal, de asemenea [noi credem în comunicare!];
    • Subvenții speciale pentru smartphone-uri și dispozitive; reduceri pentru produsele și serviciile Orange;
    • Platforme de dezvoltare – Orange Learning, Traininguri, Consiliere în carieră, Coaching și mentorat în planul de carieră;
    • Programe de Wellbeing – îți susținem Zen-ul;
    • și mult mai multe!

    Vino și lucrează pentru o companie #TopEmployer. Ai putea fi parte dintr-o organizație în care colegii extraordinari și spiritul de echipă te susțin în dezvoltarea profesională.
    La Orange, poți.