Recrutam tehnician injectare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Recrutam tehnician injectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 09.08.2022

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Responsabilitatile postului si profilul candidatului potrivit:
    - Studii medii tehnice, constituie avantaj studiile superioare;
    - Cunostinte procese injectare - experienta similara in industria automotive - avantaj;
    - Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
    - Abilitati de rezolvare ale problemelor;
    - Asigurarea functionarea masinilor, utilajelor si a echipamentelor mecanice;

    Beneficii:
    - Salariu negociabil in functie de experienta, incepand de la 3500 lei brut;
    - Transport asigurat;
    - Plata orelor suplimentare cu 200%;
    - Spor de noapte 25%;
    - Bonuri de masa in valoare de 27 RON;
    - Tichete cadou si diferite prime;
    - Subventie la cantina.

    Responsabilitati

    - Executarea de lucrari de intretinere curenta conform instructiunilor fiecarui utilaj;
    - Montarea, demontarea matritei de pe masina de injectat sub supravegherea reglorilor.

    Alte informatii

    Nr. de contact: 0720 534 814

    Brasov,