Consultant vanzari - TARGU MURES

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Optical Investment Group active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari - TARGU MURES active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Optical Investment Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 07.08.2022

    Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai mare retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 103 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele.

    Cerinte

    Ce ne dorim: Ne dorim ca viitorii nostri colegi sa indeplineasca urmatoarele:

    1. Sa comunice si sa relationeze usor cu clientii;
    2. Sa fie deschisi, energici, sociabili si cu spirit de echipa;
    3. Sa manifeste entuziasm si dorinta de invatare;
    4. Sa fie atenti la detalii, ordonati si capabili sa respecte atat procedurile cat si tehnicile de vanzare;
    5. Sa se implice in activitatile magazinului.

    Responsabilitati

    Ce oferim: La randul nostru iti vom oferi urmatoarele:

    1. Salariu competitiv in functie de experienta;
    2. Tichete de masa in sistem electronic;
    3. Bonusuri la nivel de echipa, dar si individuale;
    4. Asigurare medicala privata;
    5. Beneficii la achizitionarea produselor din portofoliul companiei;
    6. Program de lucru flexibil (in ture);
    7. Posibilitati reale de avansare;
    8. Traininguri de specialitate;
    9. Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere.

    Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (11)