Agent vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Climteh active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Climteh
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.08.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Persoana care va aplica trebuie sa fie determinata, disponibila pentru deplasari pe teritoriul Romaniei, serioasa, dornica de a invata si de a progresa, sociabila si responsabila.

    Compania noastra ofera un mediu competitiv, scolarizare periodica, salariu si comision motivant-progresive, bonuri de masa, prime, masina de serviciu ,laptopsi telefon
    Echipa tanara si dinamica.
    Candidatii trebuie sa fie disponibili pentru deplasari in tara.

    Responsabilitati

    Postul presupune lucrul cu o baza de clienti, gestionarea si imbogatirea acesteia.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,