Masinist intretinere si operare - utilaje productie

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Lugoj
  • Actualizat la: 20.05.2022

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul Ideal
    Gi group recruteaza Masinist intretinere si operare utilaje de productie, pentru o companie care se ocupa de productia ambalajelor pentru piese auto.

    Cerinte:

    Experienta de minim 2 ani ca masinist, lacatus, mechanic, strungar, frezor, prelucrare prin aschiere, reglori mecanici, mecanisme, mentenanta fulii, prese;
    Minim studii medii;
    Disponibil pentru program in 2 schimburi;
    Dornic de a invata lucruri noi (compania ofera training in Lugoj si in Austria).

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    Responsabil de alimentarea utilajelor cu materie prima;
    Intretinerea utilajului; Urmarirea parametrilor;
    Respectarea procedurilor de lucru.

    Se ofera:
    Salariu fix cu marire peste 6 luni;
    Tichete de masa de 20 lei;
    Diverse prime lunare;
    Al 13-lea salariu;
    Prima de Paste si Craciun.