HR Specialist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile HR Specialist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Fundatii - Voluntariat - ONG active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Fundatii - Voluntariat - ONG
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.08.2022

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    In numele, World Vision Romania, unul dintre cele mai cunoscute ONG-uri cu prezenta globala in peste 100 de tari, cautam o persoana motivata care sa se alature organizatiei pe un post de HR Specialist.

    Se ofera contract de munca cu salariu lunar.

    Cerinte:

    Studii superioare
    Experienta in domeniu: minimum 3 ani
    Limba engleza nivel mediu-avansat
    Experienta si cunostinte in recrutare, administrare de personal si procese HR
    Bune cunostinte de legislatia muncii
    Avantaj experienta in industria umanitara
    Excelente abilitati de organizare si planificare

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Recrutare si selectie de personal
    Administrare de personal
    Lucru cu baze de date HR
    Integrare noi angajati
    Procese de HR

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    4000 RON NET / luna
    Hybrid