Lăcătuș mecanic montator (deplasări țară și străinătate)

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 29.03.2024

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    CERINTE:

    - Persoană harnică și dornică de a se dezvolta;

    - Cunoștințe de desen tehnic;

    - Experiență de lăcătuș în domeniul confecțiilor metalice;

    - Persoană muncitoare, serioasă;

    - Disponibilitate la deplasări

    Responsabilitati

    - Preia documentația tehnică și pachetele de lucru de la Șeful de Echipă/ Șeful Departamentului Asamblare;

    - Respectă fișa tehnică/ certificatul de calitate al produsului aflat în lucru;

    -Montează subansamblele conform documentației tehnice;

    - Pregătește locul de muncă (utilajele, sculele, mesele de lucru, etc) astfel încât rezultatele muncii să corespundă cerințelor de calitate și performanță în muncă;

    - Eficientizează activitățile zilnice (evită timpii morți) și îmbunătățește calitatea lucrărilor efectuate;

    -Comunică șefului de echipă faptul că a finalizat o lucrare, pentru a i se trasa alte sarcini;

    -Întocmește zilnic Formularul de Urmărire Producţie;

    -Propune soluții pentru îmbunătățirea activității;

    Ofertă salarială - salariu (se discută la interviu) + diurnă dacă este cazul de deplasări

    Aplica fara CV
    Pitesti, Job national

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (4)