Coffee Specialist - Sales Advisor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Coffee Specialist - Sales Advisor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.07.2022

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Manpower recruteaza Coffee Specialist - Sales Advisor pentru un important jucator in industria cafelei la nivel global.

    Cerinte:
    Curiozitatea și capacitatea de a genera idei creative;
    Atenție la detalii si rezistența la stres;
    Orientare puternică catre clienti;
    Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Acționează ca ambasador al mărcii în Boutique;
    Intampina, consiliază și servește clienții în conformitate cu standardele de calitate definite în standardele de vânzări și service;
    Contribuie la atingerea obiectivelor de vânzări ale Boutique-ului, în special prin abilități de vânzare remarcabile, servicii impecabile pentru clienți și cunoștințe solide despre produse;
    Oferă o experiență premium clienților;
    Gestionează în mod activ baza de date în fiecare zi și actualizează permanent înregistrările clienților;
    Responsabil de crearea si finalizarea comenzilor clientilor, incasarea contravalorii acestora.

    Alte informatii

    Alte informatii:
    Program full time (8h);
    Contract de munca pe perioada nedeterminata;
    Tichete de masa 17 lei/zi lucrata;
    Bonusuri de performanta;
    Abonament medical la o clinica privata;
    Asigurare de viata.

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (154)