Economist - Contabil (Otopeni)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Klass Wagen active.

Vezi toate job-urile Economist - Contabil (Otopeni) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Klass Wagen
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Otopeni
  • Actualizat la: 29.05.2022

    Klass Wagen Group este activ de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de 4000 de autoturisme este prezentă în 11 locații din Europa: 7 locații în  Romania, o locație în Ungaria și 3 locații în Portugalia, venind în întâmpinarea clienților noștri prin agenții proprii.

    Echipa Klass Wagen Group este formată din 250 de colegi focusați să ofere o experiență de neuitat clienților, iar mărturie stau review-urile pozitive oferite de către aceștia.

    Activitatea companiei este într-o creștere constantă și suntem în căutare de noi colegi. Daca iți dorești să faci parte dintr-un colectiv multicultural, prietenos, unde performanța este încurajată și susținută, atunci te invităm cu mare drag să ne cunoaștem.

    Cerinte

    - Studii economice superioare finalizate;
    - Membru CECCAR sau CCF constituie un avantaj;
    - Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
    - Cunostinte solide de contabilitate;
    - Experienta de utilizare ERP (experienta cu Navision constituie un avantaj);
    - Cunostinte medii de limba engleza prezinta avantaj;
    - Persoana riguroasa, atenta la detalii si meticuloasa.

    Responsabilitati

    - Inregistrare si evidenta Registru de casa;
    - Inregistrare facturi furnizori si note de credit;
    - Inregistrare extrase de banca;
    - Import facturi;
    - Inregistrare deconturi de cheltuieli si ordine de deplasare;
    - Verificare cont 581;
    - Verificare fise parteneri, confirmari de solduri (cand este cazul);
    - Furnizarea de rapoarte si situatii ad-hoc, solicitate de management, de autoritati sau de auditori.

    Programul de lucru:
    Luni - Vineri: 08:30-17:30.

    Alte informatii

    Beneficii si alte informatii:
    - Pachet salarial motivant;
    - Bonuri de masa in valoare de 20RON;
    - Decont transport (abonament pe liniile EXPRESS pentru persoanele din Bucuresti)

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (64)