🚗 Spalator auto - Cluj-Napoca 2750 - 5500 lei

Angajator: Klass Wagen
Domeniu:
  • Altele
  • Transporturi
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Floresti
  • Turda
  • Actualizat la: 30.06.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Echipa Klass Wagen este formata din peste 160 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri pe retelele de socializare.

    Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.

    Cerinte

    Vino alaturi de noi daca:

    - ai permis de conducere – categoria B;

    Responsabilitati

    SARCINI ZILNICE:

    - se spala masinile la exterior si la interior;
    - se pregatesc masinile pentru a fi predate clientilor (completezi lichidul de parbriz, verifici sa functioneze farurile, stergatoarele, becurile);
    - te asiguri ca masina este impecabila din punct de vedere al curateniei (verifici banchetele, plafonul si covorasele);
    - se conduc masinile pregatite in parcarea firmei;

    Alte informatii

    PROGRAM DE LUCRU:
    08:30 - 17:30 (1h pauza de masa) cu 2 zile libere (una din zile fiind in weekend)

    Salariul: 2750 - 5500 lei NET

    Se ofera bonusuri pentru masinile spalate (cantitate si calitate).

    RO: Acest job este deschis si candidatilor din Ucraina;