Autokölcsönző ügynök álláslehetőség Budapesten

Angajator: Klass Wagen
Domeniu:
  • Transporturi
  • Turism
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Strainatate
  • Zalau
  • Actualizat la: 04.07.2022
    Scurta descriere a companiei

    Echipa Klass Wagen este formata din peste 160 de colegi focusati sa ofere o experienta de neuitat clientilor, iar marturie stau review-urile pozitive oferite de catre clientii nostri pe retelele de socializare.

    Activitatea companiei a crescut constant si suntem in cautare de noi colegi. Daca iti doresti un colectiv de munca prietenos, fara birocratie, ce rasplatesc dedicatia si le pasa de bunastarea angajatilor, ajutand oricand se poate pe plan personal si profesional, te invitam sa aplici la joburile noastre.

    Cerinte

    - Folyékony (társalgási szintű) kommunikáció angol és magyar nyelven (egyéb nyelvtudás előny)
    - Ügyfélközpontú szemlélet
    - Középfokú végzettség
    - “B” kategóriás vezetői engedély
    - Lelkesedés, elszántság, készségszintű problémamegoldó képesség
    - Hajlandóság éjszakai műszakban (is) történő munkavégzésre

    Responsabilitati

    - A bérelt gépkocsik átadas és átvétele az ügyfelektől
    - A visszahozott gépjármű állapotának felmérése (esetleges sérülések felismerése)
    - Átadás-átvételi jegyzőkönyv elkészítése, nyomonkövetése
    - Egyéb irodai háttértevékenységek elvégzése
    - Az autók karbantartásával járó feladatok elvégzése, azok makulátlan állapotban tartása
    - Az ügyfelek szállítása a repülőtér és a cég irodája között oda-vissza
    - Ügyfeleink MARADÉKTALAN ELÉGEDETTSÉGÉNEK biztosítása

    Alte informatii

    - Bürokrácia mentes, barátságos környezetben történő munkavégzés,
    - Fiatalos, támogató csapat,
    - Netto 1200 euro-1400 euro bér
    - Személyes-, és munkaügyekben is készségesen segítő, jó fej menedzsment, akik értékelik elkötelezettségedet és foglalkoznak az alkalmazottak jólétével ,
    - Versenyképes fizetés,
    - Valós előrelépési, fejlődési lehetőség,
    - A jól végzett munka elismerése és megfelelő anyagi honorálása; ELKÖTELEZŐDÉSEDET JUTALMAZZUK!

    RO: Acest job este deschis si candidatilor din Ucraina;