Tehnician Interventii Service (mecanic,electrician)

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 17.05.2022

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Profil candidat:

    - Studii tehnice de specialitate (electromecanică, electronică, mecanică industrială);
    - Bune cunoştinţe de mecanică, electrică, electronică;
    - Cunostințe de limbă engleză / interpretat documentație tehnică;
    - Permis de conducere categoria B;
    - Atitudine orientată către client; corectitudine profesională, rigurozitate;
    - Disponibilitate pentru deplasări.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    - Efectuează, în locaţia clientului sau in atelier, activităţi de reparare, revizie şi întreţinere a utilajelor şi echipamentelor din toată gama comercializata de companie (din punct de vedere mecanic, hidraulic şi electric);
    - Executa instalarea si punerea in functiune a echipamentelor;
    - Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei lucrari;
    - Studiază literatura de specialitate, îmbunătățindu-și permanent abilitățile profesionale.