Reprezentant vanzari camioane rulate - Arad

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TH TRUCKS active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari camioane rulate - Arad active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: TH TRUCKS
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Arad
  • Actualizat la: 04.10.2022

    TH Trucks, importator DAF in Romania, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

    Cerinte

    Studii superioare, prezinta avantaj profilul tehnic
    Minimum 3 ani experienta in vanzari auto, de preferinta camioane
    Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere
    Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate
    Posesor carnet de conducere categoria B, prezinta avantaj categoria C

    Responsabilitati

    Identifica si gestioneaza nevoile clientilor din zona alocata
    Promoveaza produsele si serviciile companiei
    Intocmeste si prezinta oferte, negociaza si incheie contracte comerciale
    Identifica noi clienti urmarind cresterea cotei de piata si gestioneaza portofoliul de clienti existent
    Configureaza vehiculul in conformitate cu cerintele clientului

    Alte informatii

    Beneficii:
    Pachet salarial atractiv
    Sistem de bonusare
    Masina de serviciu
    Training permanent
    Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

    Aplica fara CV
    Arad, Bacau,

    Arad, Bacau, Galati,

    Aplica fara CV
    Arad,

    Vezi job-uri similare (5)