PROJECT MANAGER CONSTRUCTII

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE active.

Vezi toate job-urile PROJECT MANAGER CONSTRUCTII active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.01.2023

    ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE a fost fondată în 1999, la București, specializată în proiectarea complexă a fațadelor. Încă de la înființarea sa activitatea principală a fost concentrată pe proiectarea și realizarea diferitelor tipuri de fațade. Alu Design proiectează soluții tehnice folosind sisteme complexe bazate pe atenta selecție a furnizorilor și a materialelor sale.

    Cerinte

    - Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii sau al Universitatii Politehnice
    - Experienta minim 3 ani;
    - Limba Franceza avansat;
    - Persoana autodidacta cu capacitate de asimilare rapidă a cunostintelor ;
    - Abilitati organizatorice, analitice, de comunicare si de planificare ;
    - Capacitate de a respecta termenele si orientare catre rezultat;

    Responsabilitati

    - Coordoneaza si raspunde de activitatea proiectului ;
    - Este responsabil de relatia cu clientul pe parcursul derularii proiectului ;
    - Stabileste si mentine o buna relatie profesionala cu clientii si alte parti implicate in proiect;
    - Coordoneaza si integreaza activitatile proiectelor;
    - Gestioneaza resursele materiale, financiare si umane ale proiectelor;
    - Ofera suport in faza de proiectare ;
    - Controleaza permanent termenele stabilite si solutioneaza situatiile neprevazute;
    - Subcontracteaza atunci cand este cazul, parti ale proiectelor, conform procedurii interne;
    - Negociaza cu subcontractorii si furnizorii ;
    - Raspunde de incadrarea in termene limita, bugete alocate si productivitate;
    - Evalueaza, monitorizeaza, sau asigura conformitatea cu legile, reglementarile, politicile, standardele, sau procedurile;
    - Centralizeaza intreaga documentatie a lucrarii si o preda la finele proiectelui catre beneficiar;

    Alte informatii

    CE OFERIM:
    - Asigurare medicala privata ;
    - Acces la proiecte internationale de anvergura – FRANTA - PARIS;
    -Dezvoltare personala si profesioanala ;
    -Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
    -Team-buildings
    -Traininguri de specializare

    PACHET SALARIAL motivant

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (217)