Consilier credite bancare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Consilier credite bancare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Satu-Mare
  • Actualizat la: 18.06.2022

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    Daca ai:

    - Foarte bune abilitati de comunicare, convingere si negociere;

    - Capacitate de organizare si orientare spre atingerea obiectivelor;

    - Pasiune pentru a veni in intampinarea clientilor si atitudine proactive;

    - Studii medii;

    - Experienta in vanzari directe, sectorul financiar bancar/ asigurari;

    - Abilitati foarte bune de lucru in echipa;

    Responsabilitati

    Atunci vei putea:

    - Prospecta si identifica potentiali clienti (persoane fizice);

    - Propune clientilor oferta de produse financiar-bancare cu scopul de a incheia cu succes procesul de vanzare;

    - Mentine relatia cu clientii pe toata perioada derularii contractului de creditare;

    - Realiza rapoartele de activitate solicitate de managerul direct;

    Alte informatii

    Iti oferim:

    - Training de specialitate;

    - Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera de succes intr-un mediu competitive;

    - Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

    - Contract individual de munca;

    - Pachet salarial motivant: salariu fix + bonus lunar (in functie de performanta);

    Aplica fara CV
    Satu-Mare,

    Baia Mare,