Electrician Echipamente Industriale - Ecolab

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Crosswork active.

Vezi toate job-urile Electrician Echipamente Industriale - Ecolab active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Crosswork
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Braila
  • Galati
  • Actualizat la: 11.07.2022

    Crosswork este o companie de recrutare la nivel national, cu birouri in Bucuresti si Iasi, ce ofera atat servicii de recrutare cat si de munca temporara si administrare de personal.

    Cerinte

    Calificare/experienta de electrician;
    Cunoasterea si interpretarea schemelor si simbolurilor electrice;
    Experienta osmoza inversa si ultrafiltrare;
    Cunostiinte privind functionarea unui convertizor;
    Cunostiinte privind partea electrica si mecanica;
    Cunostinte in domeniul actionarilor electrice a automatizarilor in instalatii de comanda si forta;
    Cunostinte a modului de functionare/operare al pompelor de orice tip si a instalatiilor auxiliare;
    Asigurare interventii in timp util si la calitatea necesara bunei functionari a utilajelor; Cunostiinte operare PC;

    Responsabilitati

    Intretinerea si remedierea defectelor aparute la instalatii de livrare apa (electropompe, traductori, convertizoare de frecventa, etc)
    Diagnosticarea si remedierea avariilor la echipamentele electrice aparute in procesul de livrare a apei pe baza schemelor electrice existente in documentatia tehnica a utilajelor;
    Intretinerea, verificarea si repararea instalatiilor auxiliare (iluminat, ventilatie, etc) ce deservesc buna functionare a procesului;
    Asigurarea mentenantei preventive a instalatiilor (urmarirea in timp, lubrifiere, masurare)

    Alte informatii

    Beneficii:
    Prima de vacanță 50% din salariul lunar brut;
    Tichete de masa 15 lei/zi; Bonus lunar de performanta;
    Ajutoare sociale conform Contract Colectiv de Munca;
    28 de zile de concediu /an;
    Abonament servicii medicale private la Medicover pentru angajat și membrii de familie (soție / copii minori);
    Instruire la locul de munca. Spor lucru in sarbatoare legala 300%.

    Aplica fara CV
    5000 - 10000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Braila, Constanta,

    1600 - 2100 EUR NET / luna
    Galati,

    Aplica fara CV
    Galati,