Audit Administrative Assistant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Nexia CRG active.

Vezi toate job-urile Audit Administrative Assistant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Administratie - Stiinte politice active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Management - Consultanta active pe Hipo.ro

Angajator: Nexia CRG
Domeniu:
  • Administratie - Stiinte politice
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.04.2023

    Nexia CRG este un partener de încredere care va ghida dezvoltarea afacerii dumneavoastră la cele mai înalte standarde profesionale de calitate. Ne asigurăm că fiecare activitate a companiei este îndeplinită în conformitate cu toate actualizările și reglementările legislative din România. Ca parte a Nexia International, asigurăm expertiză internațională în identificarea celor mai bune soluții pentru afacerea dumneavoastră.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate/in curs de finalizare, preferabil contabilitate
    Excel
    Comunicativ, cu spirit de echipă.
    Limba engleza la nivel avansat

    Responsabilitati

    Redactare contracte clienti
    Creare scrisori audit
    Responsabil pentru asistarea auditorului cu audituri de rutină și non-rutină și raportează constatări pentru a asigura conformitatea cu procedura adecvată și controalele interne și externe.
    Administrare platforme interne
    Organizare documente in serverul intern
    Pregatire adrese si dosare catre institutiile statului
    Pregatire facturare
    Arhivare fizica si electronica a documentelor

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (27)