Operatori productie

This job is no longer active!

View all jobs Bosch Romania active

View all jobs Operatori productie active on Hipo.ro

View all jobs Marketing active on Hipo.ro

Employer: Bosch Romania
Domain:
  • Marketing
  • Job type: full-time
    Job level: Student/Graduate
    Location:
  • Blaj
  • Updated at: 28.06.2022
    Remote work: On-site

    Company Description

    Fabrica Bosch din Blaj si-a tnceput activitatea tn anul 2007, deservind sectorul tehnologiei industriale. La Blaj, Bosch produce din 2012 si componente pentru industria auto: o gama larga de senzori precum si componente electronice pentru grupul motopropulsor. Tot la Blaj, compania implementeaza solutii de industrie 4.0, precum si sisteme de monitorizare a productiei si solutii inteligente pentru sudura cu laser. Unitatea s-a dezvoltat tntr-un ritm accelerat tn decursul anilor. Mai mult, fabrica Bosch din Blaj este una dintre cele trei fabrici Bosch din Europa unde se produc senzori de noxe, o componenta esentiala a inovatiei revolutionare aduse de companie tn sfera tehnologiei diesel, si una dintre putinele locatii Bosch de pe continent tn care se fabrica module electronice pentru cutia de viteze automata. Ca o recunoastere a produselor sale de tnalta calitate, fabrica din Blaj a devenit tncepand din 2020 unitate de productie coordonatoare la nivel global, pentru senzorii de bataie.

    Qualifications

    Calificari operatori:

    • Minim 8 clase
    • Experienta in munca nu este necesara
    • Se asigura instruirea la locul de munca

    Asteptam aplicatia ta fie pe link-ul de mai sus sau la numarul de telefon:0731-378-258.

    Additional Information

    #LikeABosch beneficii:

    • 25 de zile de concediu pe an: echilibrul dintre viata profesionala si cea profesionala este esential pentru noi, prin urmare va oferim 25 de zile de vacanta / an.
    • Acces la cantina: o dieta echilibrata trebuie sa contina cel putin o masa calda pe zi, asadar va oferim optiunea unui pranz la cantina din incinta fabricii.

    • Pauza de masa inclusa tn program.

    • Servicii medicale: sanatatea este prima prioritate pentru noi, astfel oferim servicii medicale tn cabinetul nostru din cadrul companiei si tn centrul nostru medical.

    • Bonus de vechime: se acorda pentru vechimea netntrerupta din companie ca procent permanent

    • Bonus de vacanta: va oferim un sprijin financiar pentru a va relaxa

    • Card electronic: pentru tichete de masa si vouchere pentru ocazii speciale: ne place sa oferim cadouri celor dragi, prin urmare oferim vouchere pentru Craciun, Paste, ziua de 8 martie IZiua femeii" si bilete cadou pentru ocazii speciale.

    Job Description

    Compania Bosch Automotive SRL cauta operatori pentru liniile de productie aflate in fabrica de la Blaj.

    Responsabilitati:

    • Asamblare piese
    • Operare masini industriale
    • Operare asistata de calculator

    Blaj,