Electricieni, Mecanici, Operatori CNC si Operatori Productie

This job is no longer active!

View all jobs Bosch Romania active

View all jobs Electricieni, Mecanici, Operatori CNC si Operatori Productie active on Hipo.ro

View all jobs Marketing active on Hipo.ro

Employer: Bosch Romania
Domain:
  • Marketing
  • Job type: full-time
    Job level: Student/Graduate
    Location:
  • Blaj
  • Updated at: 28.06.2022
    Remote work: On-site

    Company Description

    Fabrica Bosch din Blaj si-a tnceput activitatea tn anul 2007, deservind sectorul tehnologiei industriale. La Blaj, Bosch produce din 2012 si componente pentru industria auto: o gama larga de senzori precum si componente electronice pentru grupul motopropulsor. Tot la Blaj, compania implementeaza solutii de industrie 4.0, precum si sisteme de monitorizare a productiei si solutii inteligente pentru sudura cu laser. Unitatea s-a dezvoltat tntr-un ritm accelerat tn decursul anilor. Mai mult, fabrica Bosch din Blaj este una dintre cele trei fabrici Bosch din Europa unde se produc senzori de noxe, o componenta esentiala a inovatiei revolutionare aduse de companie tn sfera tehnologiei diesel, si una dintre putinele locatii Bosch de pe continent tn care se fabrica module electronice pentru cutia de viteze automata. Ca o recunoastere a produselor sale de tnalta calitate, fabrica din Blaj a devenit tncepand din 2020 unitate de productie coordonatoare la nivel global, pentru senzorii de bataie.

    Qualifications

    Calificari:

    • Liceu/scoala profesionala de specialitate- cu atestat
    • Cunostrinte in hidraulica si pneumatica
    • Experienta in domeniu este necesara pentru totate posturile

    Asteptam aplicatia ta fie pe link-ul de mai sus sau la numarul de telefon:0731-378-258.

    Additional Information

    #LikeABosch beneficii:

    • 25 de zile de concediu pe an: echilibrul dintre viata profesionala si cea profesionala este esential pentru noi, prin urmare va oferim 25 de zile de vacanta / an.
    • Acces la cantina: o dieta echilibrata trebuie sa contina cel putin o masa calda pe zi, asadar va oferim optiunea unui pranz la cantina din incinta fabricii.

    • Pauza de masa inclusa tn program.

    • Servicii medicale: sanatatea este prima prioritate pentru noi, astfel oferim servicii medicale tn cabinetul nostru din cadrul companiei si tn centrul nostru medical.

    • Bonus de vechime: se acorda pentru vechimea netntrerupta din companie ca procent permanent

    • Bonus de vacanta: va oferim un sprijin financiar pentru a va relaxa

    • Card electronic: pentru tichete de masa si vouchere pentru ocazii speciale: ne place sa oferim cadouri celor dragi, prin urmare oferim vouchere pentru Craciun, Paste, ziua de 8 martie IZiua femeii" si bilete cadou pentru ocazii speciale.

    Job Description

    Compania Bosch Automotive SRL cauta operatori productie, electricieni, mecanici si operatori CNC pentru fabrica de la Blaj.

    Responsabilitati:

    • Reparatii/mentenanta electrica si/sau mecanica
    • Operare masini CNC
    • Operare masini in zona de productie (asamblare componente)

    Blaj,