Analist stocuri - Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MISAVAN TRADING active.

Vezi toate job-urile Analist stocuri - Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: MISAVAN TRADING
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 15.06.2022

    Furnizor de produse de curătenie cu experienta de peste 20 ani pe piata din Romania. Ne-am extins pe piata produselor si solutiilor de curatenie atat in domeniul retail si HoReCa, insa cu preponderenta catre domeniul profesional, ajutati de forta de vanzare, flota de distributie si portofoliul de produse comercializate (produse profesionale de curătenie, produse din hârtie si menaj). Ne dorim sa devenim lideri pe piata produselor de curatenie.

    Cerinte

    Viziune de ansamblu asupra intregului proces ( de la analiza la optimizari de stoc – gestiune de stocuri pana la mentinerea stocului de siguranta)
    Capacitatea de a avea initiative si de a propune solutii la situatiile cu care se confrunta;
    Orientarea spre rezultate. Atentie la detalii.

    Responsabilitati

    Analiza a stocului de marfa din depozitele locale si depozitul central.
    Analiza a necesarului de marfa pe 2 game de produse (hartie si produse de unica folosinta)
    Comenzi marfa direct de la furnizori si urmarire proces de la achizitie pana la livrare.
    ​​​​​Asigurarea distribuirii stocurilor pe categorii, la egalitate, pentru toate punctele de lucru.
    Colaborarea cu directorii de filiala pentru optimizarea stocului de marfa
    Vei prelua activitatea de la o colega de serviciu care te va ghida si ajuta pe tot parcursul procesului de invatare si acomodare.

    Alte informatii

    Ce iti oferim:
    16% reducere la achizitia de produse Misavan
    Transport asigurat la depozitul Misavan care se afla in Parc Industrial Bratuleni - comuna Miroslava

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Aplica fara CV
    Hybrid