Inginer mecanic

Angajator: Schurter Electronic Components
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.09.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare - profil tehnic
    Abilitati de comunicare, cooperare si spirit de echipa
    Cunostinte operare MS Office (Excel, Word)
    Capacitate de a evalua si de a lua decizii
    Rezistenta la stres
    Limba italiana si sau engleza la nivel mediu (scris/citit)
    Abilitati pentru lucrul cu oamenii;
    Capacitate de organizare
    Atitudine pozitiva si abilitati de mobilizare;

    Responsabilitati

    Asigura suport tehnic pentru departamentul Tehnic/Mentenanta/Calibrare
    Verifica documentatia echipamentelor
    Urmareste procesele de intretinere echipamente
    Se ocupa de achizitionarea de consumabile/piese de schimb pentru echipamente si gestiunea acestora
    Se ocupa de optimizarea planului de calibrare si intretinere

    RO: Acest job este deschis si candidatilor din Ucraina;