ȘEF DE SCHIMB

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FlexiWork Recruitment active.

Vezi toate job-urile ȘEF DE SCHIMB active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: FlexiWork Recruitment
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 05.05.2023

    FlexiWork Recruitment oferă servicii de recrutare personal, indiferent de de domeniul de activitate și specificul companiei partenere. Echipa noastră pune pasiune în fiecare proiect, se implică în cultura organizațională pentru a descoperi valorile companiei și devin parte din misiunea acesteia. Ne place să inovăm, să adoptăm cele mai bune și nebune strategii de atragere a candidaților potriviți și mai ales ne place să reușim să ne atingem obiectivele.
    Credem în oameni, în forța nemărginită a resursei umane și ne dorim să te cunoaștem, să descoperim împreună valoarea adăugată pe care o poți aduce în cadrul unui proiect. Your dream is our dream.

    Cerinte

    ➡️BENEFICII:
    - Salariu începând cu 6300 lei Brut, în funcție de experiență;
    - Bonuri de masă de 20 lei;
    - Bonus de performanță 1000 lei Brut/lună -în funcție de obiectivul realizat;
    - Primă de Paste 300 lei/net, Prima de Craciun 300 lei/net;
    - Primă de vacanță- 1000 lei net- se achită în două tranșe;
    - Primă de vechime de 1000 lei brut – se acorda o data la 2 ani;
    - Abonament clinică privată;
    - Transport asigurat (Pe rutele Vulcan, Mina 1 Mai, Ghimbav, Dumibrăvița, Perșani, Zărnești, Râșnov, Cristian, Brașov, Măgurele, Săcele)

    ⬅️ CERINTE
    - Disponibilitate program 3 schimburi
    - Limba engleza la nivel mediu (scris si vorbit)
    - Abilitati tehnice si organizatorice
    - Cunostinte operare Pc, Office
    - Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara de coordonare, în domeniul producției

    Responsabilitati

    ➡️RESPONSABILITĂȚI:
    • Organizează procesul de producție în vederea realizării acestuia din punct de vedere cantitativ și calitativ, în funcție de planificarea zilnică stabilită și repartizează personalul pe utilaje, în concordanță cu calificarea și cu normele de muncă;
    • Gestionează materiile prime și materialele auxiliare necesare producției zilnice;
    • Supraveghează buna funcționare a echipamentelor și utilajelor de producție;
    • Controlează calitatea produselor finite și modul de paletizare, iar în funcție de deficiențele constatate, ia măsuri pentru remedierea lor și susține înțelegerea și adaptarea cerințelor clienților la utilajele specifice precum și aplicarea și îmbunătățirea standardelor de calitate și a calității produselor;
    • Urmărește zilnic evoluția deșeului de fabricație;
    • Organizează și supervizează activitatea motostivuitoriștilor din zona de producție, astfel încât liniile de prelucrare să nu rămână fără materie primă;
    • Înregistează datele în sistemul de gestiune internă (CBS)- realizarea comenzilor de producție;
    • Urmărește, înregistrează și analizează indicatorii de producție ( viteza pe utilaje, eficiența, calitate, costuri) stabiliti împreună cu directorul de producție și ia măsuri pentru atingerea obiectivelor stabilite și îmbunătățirea eficienței pe utilaje;
    • Este implicat în rezolvarea reclamațiilor interne pentru fiecare produs ce nu respectă indicatorii de calitate;
    • Coordonează, planifică, organizează activitatea echipei de producție și stabilește obiectivele oamenilor din subordine;
    • Participă la selecția, recrutarea, instruirea, induction și perfecționarea întregului personal din subordine, în strânsă legatură cu departamentul de resurse umane;
    • Stabilește sarcinile și responsabilitățile personalului din subordine;
    • Întocmește pontajul zilnic și ține evidența orelor suplimentare și a modului în care se înregistrează și recuperează aceste ore;
    • Organizează acordarea concediului de odihnă și a zilelor libere pentru personalul din subordine.

    Brasov,

    Brasov,

    Brasov,

    Vezi job-uri similare (15)