Manipulant marfa

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Manipulant marfa active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 09.03.2022

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentrul unul din clientii nostri, companie furnizoare de servicii logistice, recrutam Manipulant Marfa.

    Locatie: Soseaua de centura, Pantelimon, Ilfov (transport asigurat din Cernica si Bucuresti (Camil Ressu si Theodor Palady)

    Cerinte:
    - Studii: minim 8 clase;
    - Atentie, flexibilitate si spirit de lucru in echipa.

    Responsabilitati

    - Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camion;
    - Pregatirea comenzilor de picking si alocarea acestora pe zona de verificare/expeditie;
    - Etichetarea si ambalarea articolelor, dar si a paletilor si amplasarea acestora pe locatiile stabilite de sistemul informatic;
    - Infolierea paletilor, ca urmare a finalizarii procesului de verificare/pregatire pentru expeditie.

    - Salariu: 2100 lei net in primele 3 luni, dupa primele 3 luni (in urma unei evaluari a performantelor profesionale individuale) se va majora salariul cu 200 lei net;
    - Bonusuri in functie de performanta;
    - Tichete de masa 20 lei/zi lucrata;
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Program: 08:00-16:30;
    - Transport asigurat din Cernica si Bucuresti (Bd. Camil Ressu si Bd. Theodor Palady).

    Pentru mai multe detalii: 0 733 000 662

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Voluntari,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (9)