Tehnician mecanic

Angajator: Smart Wood Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Onesti
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.08.2022

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Smart Wood is proud to be a family owned company that has become the world’s leading manufacturer of food grade wooden sticks (ice-cream, coffee stirrers, wooden skewers).

    Cerinte

    - Studii de specialitate tehnică sau experiență în domeniul tehnic
    - Dexteritate manuală și atenție la detalii
    - Disponibilitate pentru muncă în schimburi
    - Experiență anterioară minim 2 ani.
    - Cunostinte tehnice
    - Disponibilitate de a învăța si de a se adapta la cerințele firmei
    - Disponibilitate pentru muncă în 4 schimburi (6 zile cu 2 zile libere) la fabrica din Timisoara, si 3 schimburi la fabrica din Onesti (luni-vineri)
    - Cunostinte de pneumatica si hidrauluica constituie avantaj
    - Experienta pe masini automate si semiautomate

    Responsabilitati

    Asigura buna functionare a masinilor de prelucrare din aria de productie.

    Alte informatii

    • SIGURANȚA LOCULUI DE MUNCĂ;
    • Salariu motivant;
    • Bonus substanțial pentru recomandarea unui coleg nou:
    o 1000 lei net operator
    o 1500 tehnician mentenanta
    o 1700 inginer de specialitate
    • Ore suplimentare plătite 200%;
    • Ore de noapte plătite 25%;
    • Primă Concediu, Paște, Crăciun 3550 lei net / an;
    • Primă de prezență;
    • Spor de weekend 40%
    • Tichete de masă de 20 lei / zi / 420 lei lunar;
    • Asigurare de sănătate privată pentru toată familia (Clinicile Medici's/Antares);
    • Sesiuni de cursuri și formări profesionale;
    • Activități de relaxare și sport (7 card);
    • Ghiozdane cu rechizite oferite gratuit pentru copiii angajaților (învățământul primar);
    • Transport asigurat in Timisoara si pe rutele stabilite la Onesti