Ospatar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Puffy Pumpkin S.R.L active.

Vezi toate job-urile Ospatar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Puffy Pumpkin S.R.L
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 21.04.2022

    Epoca Bella este un restaurant ce şi-a deschis porţile în 2021, fiind situat în clădirea istorică Palatul Mikes din Piaţa Muzeului.
    Reinventând reţetele tradiţionale în viziune contemporană, restaurantul Epoca Bella scrie o nouă pagină în istoria culinară a Clujului.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    - Abilitati de comunicare si relationare;
    - Amabilitate, atentie la detalii si atitudine pozitiva;
    - Capacitate de a gestiona si raspunde celor mai exigente dorinte ale oaspetiilor;
    - Experienta in domeniul ospitalitatii constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    - Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista;
    - Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felul de mancare, tacamuri si bauturi;
    - Asigurarea unui serviciu de inalta calitate pentru clienti;
    - Corectitudine la intocmirea si incasarea notelor de plata.

    Oferim:

    - Salariul competitiv si bonusuri din vanzari;
    - Contract de munca pentru perioada nedeterminata;
    - Tichete de masa.

    Cluj Napoca,