Sudor MIG-MAG

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Sudor MIG-MAG active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 07.03.2022

    Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau - companie multinationala din Craiova, SUDOR
    Candidatul ideal:

    • Studii generale si curs calificare
    • Experien?? ?i vechime în domeniu
    • Responsabilitate, corectitudine, vigilenta in verificarea calitatii produselor
    • Cursuri,instruiri pregatire profesionala,  EN 287: 2011

    Responsabilitati:
    • Are atributii in ce priveste sudarea pieselor metalice de aceeasi compozitie chimica sau compozitii chimice apropiate, imbinarea elementelor componente ale constructiilor metalice
    • Trebuie sa cunoasca procedeele pentru obtinerea imbinarilor sudate
    • Pentru executarea unei cusaturi de sudura de buna calitate, sudorul trebuie sa aleaga materialul de adaos si fluxurile corespunzatoare calitatii si proprietatilor mecanice ale metalului de baza si sa regleze regimul de sudura optim
    • Trebuie sa cunoasca conditiile de calitate ale produselor executate, regulile de exploatare tehnica a utilajelor folosite

    Beneficii:
    • Salariu atractiv
    • Disponibilitate de a lucra in ture (8h/zi)
    • Mediu de lucru placut.

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,

    Craiova,