Lacatus Mecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Adecco Romania active.

Vezi toate job-urile Lacatus Mecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Adecco Romania
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 07.03.2022

    Adecco Resurse Umane angajeaza pentru clientul sau - companie multinationala din Craiova, Lacatus Mecanic Candidatul ideal:

    • Studii generale si curs calificare
    • Experien?? ?i vechime în domeniu
    • Responsabilitate, corectitudine, vigilenta in verificarea calitatii produselor
    • Cursuri, instruire,pregatire profesionala

    Responsabilitati:
    • Are atributii in ceea ce priveste executia constructiilor metalice sudate.
    • Pentru executarea sarcinilor de serviciu lacatusul trebuie sa stie sa citeasca documentatia tehnica.
    • Ia toate masurile pentru o buna pregatire a locului de munca-alegerea corespunzatoare a sculelor si AMC-urilor necesare.
    • Ia masuri de respectare riguroasa a tehnologiilor de fabricatie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea utilajelor din sectie.
    • Ia masuri ca prin operatiile de asamblare sa aduca produsul in conformitate cu documentatia de executie (desene si tehnologii).
    • Realizarea normei (munca in acord), prin respectarea timpilor de executie conform tehnologiei produsului, reperului

    Beneficii:
    • Salariu atractiv
    • Disponibilitate de a lucra in ture (8h/zi)
    • Mediu de lucru placut.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Craiova, Ploiesti,