AGENT VANZARI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Caretta active.

Vezi toate job-urile AGENT VANZARI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Caretta
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 01.03.2022
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul ideal pentru noi candidatul potrivit este:
    dornic sa ofere clientilor cele mai potrivite informatii si sa recomande cele mai bune solutii;
    dornic sa invete si sa acumuleze cunostinte noi pe care sa le transforme in raspunsuri oportune si convingatoare;
    dornic de afirmare, proactiv, care se tine de angajamente;
    ideal, experienta de minim un an in domeniul vanzarilor directe si on-line;
    sa detina permis auto categoria B;
    experienta relevanta in vanzari de minim1 an.

    Responsabilitati

    Ca si responsabilitati principale vei avea:
    prospectarea continua a pietei pentru identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
    prezentarea si vanzarea produselor firmei;
    consilierea clientilor si oferirea de informatii argumentative asupra produselor;
    oferirea de solutii tehnice standard ale companiei la specificul cerintelor impuse de client;
    realizarea si prezentarea ofertelor personalizate in cadrul intalnirilor de vanzari;
    gestionarea si distribuirea materialelor publicitare informative;
    realizarea obiectivelor planificate;
    raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei

    Alte informatii

    Pentru munca si implicarea ta iti putem oferi:
    suport logistic necesar finalizarii vanzarii:publicitate, expunere pe piata, brand, promovare on-line;
    traininguri de formare profesionala si activitati lunare interactive;
    pe langa pachetul salarial atractiv, tichete de masa , decont transport vei primi bonusuri de performanta , bonusuri din vanzari.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi,

    Vezi job-uri similare (5)