Consultant Suport - Aplicatie Salarizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romanian Software active.

Vezi toate job-urile Consultant Suport - Aplicatie Salarizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Romanian Software
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.01.2022

    Inca din 2002, ROMANIAN SOFTWARE este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 20 ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane.

    Cerinte

    Suntem in cautarea unui coleg / unei colege pe pozitia de Consultant Suport - aplicatie salarizare.

    Cerinte:
    • Experienta in procesele de calcul salarial - conditie obligatorie;
    • Studii superioare (ASE, Politehnica, Cibernetica, Resurse Umane - reprezinta un avantaj);
    • Cunostiinte MS Excel;
    • Capacitate de asimilare rapidă a informatiilor noi și dorința de perfecționare continuă;
    • Capacitate de analiză si de organizare;
    • Abilități excelente de gestionare a relației cu clienții.

    Responsabilitati

    • Urmarirea si solutionarea solicitarilor primite de la clienți cu privire la utilizarea aplicatiei de salarizare implemente;
    • Gestionarea solicitarilor primite de la clienti cu privire la procesele de salarizare;
    • Realizarea de importuri de date în aplicatiile Colorful HR prin fișiere de import;
    • Colaborarea cu Departamentul de Implementare în tranziția proiectelor implementate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet de beneficii flexibil gestionat in aplicatia Benefit;
    • Un mediu placut si prietenos;
    • Activitati de relaxare: ping-pong, Playstation;
    • Plan de cariera de lunga durata.

    Descrierea companiei:

    Inca din 2002, ROMANIAN SOFTWARE este o companie specializata in dezvoltarea si implementarea de produse software din domeniul Resurselor Umane. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniul IT, compania si-a diversificat continuu activitatea, evoluand de la un dezvoltator de aplicatii software la un furnizor de solutii IT si servicii integrate cu o expertiza profesionista in domeniul Resurselor Umane.

    Colorful HR Leasing, membra a grupului ROMANIAN SOFTWARE, este o companie românească ce oferă servicii de recrutare și leasing de personal. Totodată, Colorful HR Leasing se ocupă de salarizarea și administrarea personalului, oferind consultanță legislativă și întocmirea de rapoarte rapoarte variate privind activitatea de HR.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (72)