Ofiter Credite @eMAG - Showroom Timisoara Iulius

Angajator: eMAG
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Internet - eCommerce
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 21.01.2022

    eMAG is a Romanian company founded in 2001, a pioneer of the Romanian online market, which also has a presence in Bulgaria, Hungary and Poland. For over 19 years, the company has been constantly investing in technology-based services developed in Romania that help customers save time and money.

    Cerinte

    Știi că te potrivești dacă bifezi:

    • Experiență de minimum 6 luni într-un post similar;
    • Studii medii;
    • Cunoștințe minime a pachetului Office;
    • Cunoștințe minime de contabilitate primară și facturare;
    • Bune abilități de comunicare;
    • Bune abilități numerice;
    • Asumarea responsabilităților;
    • Rapiditate în operare de documente și gestionare numerar.

    Responsabilitati

    Iată la ce contribuie un ofițer de credite în showroom-ul eMAG:

    • Atrage clienți noi și ajută la reținerea celor actuali;
    • Oferă detalii despre tipurile de rate existente;
    • Realizează operațiuni de rate-ecredit;
    • Realizează documente necesare si le trimite către reprezentantul IFN.

    Alte informatii

    De ce beneficii te bucuri la eMAG?

    • Pachet salarial competitiv
    Salariu fix și bonusuri în funcție de performanță;
    • Investești în tine cum vrei tu
    Primești un buget flexibil pe care îl poți investi oricum dorești: în tichete de masă,
    turism intern, pensie privată, cursuri de limbi străine sau multe alte opțiuni.
    • Ai grijă de sănătatea ta
    La eMAG ai abonament medical inclus la Medicover sau Medlife și primești o serie de
    servicii medicale și investigații gratuite.
    • Ai discount-uri la partenerii eMAG
    Primești discount-uri și la serviciile oferite de partenerii noștri – banking, telefonie,
    medicină dentară, wellness sau cafenele.
    • Biblioteca Bookster
    Îți alegi ce vrei să citești, iar cărțile îți vin la birou în fiecare săptămână.