Reprezentant vanzari, Bucuresti

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Reprezentant vanzari, Bucuresti active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.02.2022

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Cunostinte ale sistemelor de supraveghere video IP si ale sistemelor de control access
    Experienta relevanta in ofertare, vanzare si administrare conturi mari in zona de IT, servicii (+5 ani)
    Studii superioare (de preferat tehnice);
    Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
    Orientare catre client;
    Capacitatea de lucru in echipa;
    Capacitate de analiza, sinteza si organizare;
    Limba engleza vorbit/scris/citit;
    Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Prospectarea permanenta a pietei pentru a identifica clienti noi;
    Cresterea portofoliului de clienti ai companiei;
    Managementul clientilor din portofoliu, analizeaza si intelege nevoile clientilor, dezvolta relatii de business pe termen lung cu acestia;
    Propunerea si stabilirea solutiei tehnice in functie de fiecare proiect, consilierea clientilor in legatura cu cea mai eficace solutie;
    Intocmirea ofertei de vanzare impreuna cu departamentul tehnic;
    Urmareste implementarea contractelor semnate pana la plata finala;
    Urmareste si monitorizeaza gradul de satisfactie al clientilor;
    Organizarea informatiilor pe ftp itern;
    Promoveaza produsele si serviciile companiei in fata clientilor intelegand obiectivele de business ale acestora;
    Propune permanent solutii si strategii de crestere a vanzarilor.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    Salariul fix competitiv (3000-3500 lei net), negociabil in functie de experienta;
    Comision lunar in functie de reailzarea targetului;
    Masina de serviciu, laptop, telefon.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (125)