Economist Plati

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Economist Plati active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Asigurari - Intermedieri financiare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 30.12.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Candidatul Ideal
    Tu ti-ai facut planuri pentru 2022? Noi da! Finalul anului 2021 vine cu marirea echipei financiar-contabilitate cu nou coleg! Cautam o persoana foarte responsabila, minutioasa, atenta la detalii! Rolul este de Economist plati!

    Cerinte:
    Studii universitare de licenta absolvite cu diploma in domeniul economic;
    Cunoastrea pachetului Microsoft Office (word, excel, outlook);
    Bune abilitati de comunicare , lucru in echipa, capacitate de organizare, planificare si prioritizare;
    Permis de conducere; Limba engleza conversational conversational;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • inregistreaza si planifica la plata, efectueaza plata facturilor potrivit contractelor negociate sau agreement-urilor incheiate cu furnizorii sau in cazul afiliatelor, potrivit contractelor cadru incheiate cu societatea mama;
    • efectuare plati online; efectuare plati conform scadentar;
    • urmareste si reconcilieaza fisele primite de la furnizor;
    • emitere bilete la ordin;
    • completeaza documentatia necesara tragerilor din creditele bancare;
    • elaborare diverse situații si rapoarte financiare pe baze periodice;

    Beneficii:
    Pachet beneficii competitiv;
    Perspective de evolutie;
    Bonus de performanta; Evaluari anuale;

    Alte informatii

    LOCATIE
    Pitesti
    DEPARTAMENT
    Financiar-Contabilitate
    Pozitia raporteaza catre Deputy CFO - CFO.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    4000 - 4300 RON NET / luna
    Pitesti,