Tehnician Mentenanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 25.12.2021

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    · Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani;
    · Studii medii sau universitare;
    · Limba engleza la nivel mediu;
    · Persoana meticuloasa si cu atentie deosebita la detalii.

    Responsabilitati

    · Realizarea de mentenanta corectivă și preventivă a masinariilor, echipamentelor si utilajelor;
    · Suport pentru instalarea și validarea mașinilor în producție;
    · Analizeaza si imbunatateste eficienta masinariilor, echipamentelor si utilajelor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    · Salariu motivant;
    · Al 13-lea salariu;
    · Tichete de masa in valoare de 20 lei;
    · Prima de Paste si Craciun;
    · Servicii medicale;
    · Transport asigurat din Timisoara.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (18)