VIDEO ADVISORY REPRESENTATIVE

Angajator: FIRST BANK
Domeniu:
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.12.2021

    Intr-o lume plina de zgomot, noi promitem clientilor nostri sa-i ascultam cu adevarat si sa le oferim raspunsuri sincere. Si, desigur, solutii potrivite pentru problemele lor.

    Cerinte

    Ce cautam:
    • Lejeritate in comunicare (romana si engleza);
    • Abilitati de vanzare si persuasiune;
    • Auto-motivare, atitudine proactiva;
    • Nivel bun de utilizare a tehnologiei si de lucru cu instrumentele digitale;
    • Experienta bancara de minim 1 an in functii care presupun comunicarea cu clientii;
    • Disponibilitate de a lucra in ture, in baza unui orar de lucru stabilit;
    • Studii superioare.

    Responsabilitati

    Suntem prima bancă din România care face VIDEO banking!
    Da, avem o sucursală în care “intri” printr-un apel video 👁 online de pe mobil, tableta sau laptop.Vrem sa ne extindem si astfel cautam colegi entuziasti care sa vanda produse bancare pentru persoane fizice si microintreprinderi prin VIDEO call!
    Ce oferim:
    • Un domeniu de pionierat in activitatea bancara din Romania
    • Inveti banking si lucrezi cu tehnologie in acelasi timp
    • Posibilitatea de a lucra cu un mix foarte variat de produse catre mai multe segmente de clienti
    • Lucrul intr-o echipa entuziasta
    • Un pachet motivant de beneficii
    • Posibilitatea de lucru de acasa