ANGAJAM PERSONAL

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -studii medii;
    -respectarea normelor de igiena;
    -atentie la detalii;
    -capacitate de analiză şi sinteză a informaţiilor;
    -rezistenta la lucrul sub presiune;
    -disponibilitate de lucru in trei schimburi;
    -experienta in productia de medicamente – (reprezinta un avantaj).

    Responsabilitati

    -efectueaza toate operatiile legate de control macroscopic, ambalare secundara, ambalare in cutii -colective, paletizare si depozitare produse perfuzabile;
    -curatarea/dezinfectarea echipamentelor/spatiilor in care se desfasoara activitatea;
    -efectuează operaţia de ambalare in cutii colective a pungilor / flacoanelor de sticla umplute cu produs sterilizat;
    -introduce numarul corespunzator de pungi / flacoane de sticla in cutia colectiva si introduce numarul specificat de prospecte;
    -sigileaza cutiile colective cu banda adeziva la masina de sigilat;
    -aplica eticheta de cutie;
    -aseaza numarul corespunzator de cutii colective sigilate pe palet;

    Alte informatii

    Locatie:
    Metrou Nicolae Teclu – Bd. Theodor Pallady, nr 50;

    Program de lucru:
    In 3 schimburi L-D:
    - T1: 06:00 – 14:00;
    - T2: 14:00 – 22:00;
    - T3: 22:00 – 06:00;
    (30 de min pauza incluse in programul de 8 ore)

    Beneficii:
    Pachet salarial - 1850 lei net / luna;
    Tichete de masa – 20 de lei / zi lucrata;
    Abonament medical la Anima;
    Echipament de protectie;
    Majorare salariala anuala;
    Bonus anual de performanta;
    Prima de paste;
    Spor de noapte 25%;
    Ore suplimentare 200%;

    Daca sunteti interesat de oportunitatea de angajare, va invitam sa ne contactati le numarul de telefon 0747 097 885 / 0747 097 924 / 0755 099 691 / 0755 016 938 / 0731 520 868 / 0761 590 355 / 0753 020 381.