Operator Imprimanta-Caldera

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Operator Imprimanta-Caldera active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 22.11.2021

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Indemanare si cunostinte tehnice solide in domeniul imprimantelor de format mare;
    - cunoştinţe în domeniul tipografic pentru a putea proiecta lucrările în conformitate cu cerinţele de execuţie;
    - cunostinte despre pregatire de tipar in vederea folosirii printului digital, print offset, print de mari dimensiuni, sau design web;
    - cunostinte tehnice grafice;
    - Cunoasterea programului Caldera reprezinta un avantaj;
    - Seriozitate, punctualitate si initiativa;
    - Atentie distributiva si control permanent al calitatii lucrarilor executate;
    - Spirit de raspundere;
    - Spirit de echipa;
    - Disponibilitate pentru program prelungit;

    Responsabilitati

    Beneficii:
    Pachet salarial motivant:
    Tichete de masa:
    Transport asigurat de companie in Timisoara.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)